ANA SAYFA   /   KURUMSAL   /   Hakkımızda
25 Temmuz 2021 Pazar

Hakkımızda1987 yılından beri İstanbul'da mobilya üretim faaliyeti gösteren firmamız bugün ürünlerinin satışını Türkiye'nin dört bir yanına gerçekleştirmektedir.

Genç ve dinamik kadromuz ile müşterilerimizin mutfak, banyo mobilyaları konusundaki istek ve ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Çeşitli model ve renkte mutfak, banyo mobilyaları ile birlikte raylı dolaplar,soyunma odaları, iç kapılar, portmanto, v.s. tamamlayıcı mobilya gruplarının da üretimleri yapılmaktadır.

Mutfak ve banyoların, aksesuarlar, menteşeler ve ray sistemleri gibi yan mamullerini özellikle ithal markalardan tercih etmekteyiz.

Tüm çalışmalarımızın estetik, fonksiyonel ve kaliteli olması, gerek ham madde de 1. kaliteyi, gerekse aksesuar ve kapaklarda ithal malzemeyi kullanmakla, sizlerle olan ilişkimizi her geçen gün sağlamlaştırdık.

Tasarım, proje ve imalatımızla her geçen gün farkımızı ortaya koyduk.

Bu gün ise bu hırsımız ve irademiz doğrultusunda birçok alternatif malzemeler sunabiliyor aynı zamanda görkemli ve uzun ömürlü taleplerinize cevap verebiliyoruz.

Kaliteli malzeme, özenli işçilik ve üretimin her aşamasında uygulanan kalite kontrolü sayesinde Gül Yıldız, sadece yurt içinde değil, yurt dışında da seçkin bir kuruluş olarak, taleplerinize cevap vermeye hazırdır.